ШАНОВНІ БАТЬКИ!!!

Діє електронна реєстрація до дошкільного закладу!!!!!

Будь-ласка не зволікайте – реєструйтеся https://reg.isuo.org

З 01 жовтня 2013 року розпочато електронну реєстрацію дітей та прийом документів до дошкільних навчальних закладів. Нова система дозволить батькам реєструвати дитину через Інтернет та забезпечить можливість відстежувати рух електронної черги. Внесення до Реєстру відомостей про дітей здійснюється батьками або особами, які їх замінюють.

Якщо Ви обрали заклад для Вашої дитини, Вам необхідно пройти on-line - реєстрацію, заповнивши реєстраційну форму.

Наявність в Реєстрі інформації про дітей, які будуть відвідувати ДНЗ, є обов’язковою умовою зарахування дитини до дошкільного навчального закладу.

При успішній реєстрації заявці встановлюється статус «Зареєстровано в черзі», дата та час реєстрації не підлягає зміні за жодних умов.

При наявності вільних місць статус Вашої реєстрації зміниться на «Є можливість зарахування в ДНЗ» і Вам буде запропоновано місце в обраному ДНЗ.

Вам необхідно постійно відслідковувати статус і у разі його зміни, про що Вам буде надіслано повідомлення на Вашу електронну адресу.

Порядок прийому дітей до дошкільного закладу

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється згідно Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністерства України від 12 березня 2003 р. №305 (із змінами), на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини з висновком лікаря,що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

Прийом документів для вступу до дошкільного закладу та формування новостворених груп здійснюватиметься відповідно до закріплених територій обслуговування на підставі документів визначених законодавством.

Новостворені групи почнуть функціонувати з 1 вересня поточного року.

Прийом дітей проводиться на основі поданих документів:

- Заява на вступ до дошкільного закладу;

- Медичної довідки про стан здоров'я форма № 026/о;

- Ксерокопія свідоцтва про народження дитини;

- Для пільгових категорій копії документів, які посвідчують дану пільгу.

Для оформлення дитини в дошкільний заклад необхідно:

Пройти медичний огляд:

Всі дані про проходження огляду мають бути зафіксовані в медичній картці форма № 026/о

Неодмінною умовою для вступу дитини в дошкільний навчальний заклад будь-якого типу має бути наявність у дитини профілактичних щеплень.

Відповідно до ст.15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» від 6 квітня 2000 року №1645-111 дітям, які не отримали щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дошкільного навчального закладу не дозволяється.

Кiлькiсть переглядiв: 83

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.