Проект "Вчимося жити разом"

18 - 20 жовтня 2016 року в місті Мелітополі відбувся регіональний тренінг для педагогів дошкільних навчальних закладів в рамках проекту "Вчимося жити разом"(розвиток життєвих навичок та надання психологічної та соціальної підтримки дітям та підліткам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні).

Учасники тренінгу ознайомлені із завданнями, очікуваними результатами та планом впровадження проекту «Вчимося жити разом» у дошкільних навчальних закладах.
Тренерами тренінгу презентована парціальна програма «Вчимося жити» з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до 6-7 років на засадах розвитку життєвих навичок.
Всіма учасниками відпрацьовані заняття для вихованців за парціальною програмою «Вчимося жити разом».

Різні форми роботи надали можливість педагогам збагатити свої знання, вміння та навики щодо розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до 6(7) років «Вчимося жити разом»

ПРОЕКТ ВЧИМОСЯ ЖИТИ РА


Проект "Садочок - простір дружній до дитини"

В місті Мелітополі розпочав роботу проект «Садочок – простір дружній до дитини», за підтримки Представництва Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) у межах програми «Сприяння соціальній згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб на сході Україні»

В рамках даного проекту визначені опорні дошкільні навчальні заклади – ДНЗ №41 «Барвінок», ДНЗ №8 «Зірочка», які отримають глибинну наставницьку підтримку і скерують діяльність учасників проекту.

01 – 02 лютого 2017 року на базі ДНЗ №41 «Барвінок» відбувся перший семінар – тренінг «Садочок – простір дружній до дитини», метою якого є створення безпечного інклюзивного середовища в дитячому колективі шляхом розвитку життєвих навичок, які сприяють розвитку спільноти, розумінню і цінуванню багатоманітності, толерантного ставлення до відмінностей, попередження проявів упереджень і дискримінації.

В роботі семінару – тренінгу взяли участь 24 педагога: вихователі, керівники музичні, практичні психологи та інші вузькі спеціалісти з міста Мелітополя, Мелітопольського та Михайлівського районів. Загалом, програмою проекту буде охоплено 10 дошкільних навчальних закладів міста Мелітополя.

/Files/images/DSCF5108.JPG

/Files/images/DSCF5130.JPG

/Files/images/DSCF5161.JPG

/Files/images/DSCF5164.JPG

/Files/images/DSCF5284.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 574

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.