В умовах карантину, як ніколи, слід дбати про своє здоров'я і здоров'я своїх близьких.
Матеріали цієї сторінки вам стануть в нагоді для формування здорової особистості.

Перебуваючи вдома на карантині, можна більше часу приділити дітям і навчити їх (та й себе) гарним звичкам. Заняття фізичними вправами– одна з них.

Діти звикли багато рухатися – врешті-решт, це їм просто необхідно! Їм потрібно шуміти, бігати, стрибати і таке інше. Це можна робити як вдома, так і на вулиці. Ось декілька ідей:

● Грайтеся в «Гарячу лаву»: розкидайте по підлозі диванні подушки й уявіть, що підлога – це потік розпеченої лави. Дитина може переповзати, переходити чи перестрибувати з подушки на подушку.

● Використовуйте покривало як парашут (розкрийте покривало над головою, а потім повільно опустіть на підлогу). Граючись з немовлятами, накривайте та розкривайте їх простирадлом, граючись в «ку-ку».

● Використовуючи простирадла, ковдри, подушки, стільці і таке інше, побудуйте фортецю. Не поспішайте, нехай головними «будівельниками» будуть діти. Ваша фортеця не обов’язково має бути красивою, головне - безпечною!

● Зробіть «смугу перешкод» з меблів, подушок та іграшок.

● Грайтеся з ліхтариком: чи зможе дитина дострибнути до плями світла? Чи зможе вона дотягнутися до такої плями на стіні? Після таких вправ діти самі хочуть взяти ліхтарика до рук – звісно, не відмовляйтеся! Ліхтарики займають їх на доволі тривалий час.

● Грайтеся в «Мисливця за кольорами». Запропонуйте дитині знайти у помешканні три сині речі, скласти їх докупи, а потім повернути на місце. Повторюйте вправу з різними кольорами.

Обов’язково робіть з дитиною зарядку та руханки! Наприклад, такі зарядки – під музику та з піснями – є на каналі “З любов’ю до дітей”.

До вашої уваги ритмічні ранкові зарядки для діточок.

Руханка ЯКЩО ТИ ЩАСЛИВИЙ - Гурт Малдіви - З любов'ю до дітей

Руханка Ранкова - Дитячі Пісні - З Любов'ю до Дітей

Руханка для дітей - ТУК-ТУК - Дитячі Пісні - Гурт Twice і ютуб канал З Любов'ю до Дітей

Руханка ЯКЩО ТИ ЩАСЛИВИЙ - Гурт Малдіви - З любов'ю до дітей

МАЛДІВИ ❤️️ Добра та весела дитяча пісня АРАМ ЗАМ ЗАМ

Фізкультхвилинка Я ПІДУ В КАРПАТИ ГОРИ. Руханки і Дитячі Пісні - З Любов’ю до Дітей

Пісня про ФУТБОЛ ⚽ футбольний гімн МАЛДІВИ - З любов'ю до дітей

Руханка для дітей - ПЛАНЕТА АЛФАВІТ - гурт МАЛДІВИ - ютуб канал З любов'ю до дітей

Кiлькiсть переглядiв: 338

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.