ІСТОРИЧНА ДОВІДКА

Ясла - садок №6 дизебудівельного заводу ім. Мікояна почав працювати з вересня 1955 року, а з 1958 став дошкільним закладом моторного заводу. Функціонувало 5 груп в типовому приміщенні, 1 група в пристосованому. Дітей налічувалось 150. Музичної зали не було.

Починаючи з 1959 року по 1966 рік на літній оздоровчий період дітей з дитсадка вивозили на море в с. Кирилівку, де діти купалися, засмагали, вчилися вирощувати квіти, овочі, збирати фрукти, доглядати за свійськими птахами.

В цей час ремонтна бригада заводу і батьки готували приміщення дитсадка: білили, фарбували, мили.

З 1978 року почав функціонувати музично - фізкультурний зал.

Для профілактики простудних захворювань, зміцнення здоров'я дітей в осінньо - зимовий період 1989 - 1994 року вихованці старших і підготовчих груп відвідували профілакторій заводу. (масажі, водні процедури, фітотерапія, інгаляції)

З 1995 року дитячий садок перейшов у комунальну власність. Починаючи з 2000 року для розвитку творчих здібностей дітей працюють гуртки: вокальний, театральний, "Умілі ручки", шашки, аеробіка та інші.

На цей час в дошкільному навчальному закладі №6 "Дзвіночок" загального типу Мелітопольської міської ради Запорізької області функціонує 4 групи, в яких виховується 120 дітей від двох до шести років. В кожній групі є своє ім'я, яке відображає характер його вихованців.

Про всіх галасливих та допитливих мешканцях садочка піклується колектив з 26 чоловік.

В стінах дошкільного закладу № 6 виховувалось не одне покоління моторобудівників. Це діти, онуки і правнуки сімей Пожидай, Репіх, Мацюри, Мячиних, Шиян, Кальченко і багато інших.

Кiлькiсть переглядiв: 535

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.